Jak na urlop to do Unieścia - Krokus zaprasza
Piątek, 11 Czerwiec 2010 07:07

Szanowni Państwo !!
Zapraszamy wszystkich do korzystania z wypoczynku na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego „KROKUS” w Mielnie-Unieściu. Gmina Mielno to najczystszy pas plaż i wody morskiej, wspaniały mikroklimat zalecany wszystkim, którzy chcą odpocząć od zadymionych miejskich ulic.

Ośrodek „KROKUS” jest położony bezpośrednio nad morzem na mierzei oddzielającej jezioro Jamno od morza -  z bezpośrednim dostępem do plaży (własne wyjście). Na całkowicie ogrodzonym i dozorowanym terenie o powierzchni  6 ha, wśród drzew i wzniesień rozlokowane jest kilkadziesiąt domków campingowych oraz budynki murowane z dwoma placami zabaw dla dzieci.

W sezonie letnim tj. od 10 czerwca do 21 września  organizujemy turnusy 10-dniowe.
 
Dla wczasowiczów organizujemy wieczory z ogniskiem i muzyką.
Do dyspozycji naszych gości mamy boiska do piłki siatkowej, koszykówki, kort tenisowy, stoły do ping-ponga, siłownię. Na terenie ośrodka działają punkty gastronomiczne, ogródek piwny oraz salon masażu klasycznego.
Mali goście mogą się bawić na dwóch trawiastych placach zabaw.
Zmotoryzowani wczasowicze pozostawiają auta na dozorowanych parkingach usytuowanych na terenie ośrodka. (  od 20.06 do 31.08 parking płatny).
Dysponujemy również salą konferencyjną na 150 osób wyposażoną w niezbędny sprzęt audiowizualny oraz dwoma mniejszymi na 30 osób. Sale są przygotowane do odbywania szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, wesel. Dodatkowo posiadamy dwie świetlice w budynku Krokus w których prowadzone są zajęcia lekcyjne.
Organizujemy kolonie, zielone szkoły w przygotowanych do tego obiektach kolonijnych.
W przypadku przyjazdu grup zorganizowanych istniej możliwość negocjacji cen i dość znacznych upustów oraz dostosowania oferty do wymagań indywidualnych. Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.krokus.ta.pl.

www.krokus.ta.pl

powrót | lista
 
Menu